Zambija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Zambija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Zambijoje

Zambija yra pietinėje Afrikoje. Šiaurėje ribojasi Kongo Demokratinė Respublika, į šiaurės rytus Tanzanija, rytuose Malavis, pietuose - Mozambikas, Zimbabvė, Botsvana ir Namibija, o vakarus - Angola, Zambija neturi prieigos prie jūra. Sostinė yra Lusaka.

Jei jus domina investuoti į nekilnojamąjį turtą pardavimui Zambijoje, tai yra teigiamas momentas. Nekilnojamojo turto rinka Zambijoje turi teigiamą ir didėjančią tendenciją dėl šalies politinio stabilumo.

Šiai padėčiai palankiai paveikti ir geografinę šalies padėtį.

Sostinėje Lusaka yra augantis komercinis centras, tai yra viena iš geriausių vietų, kur galima įsigyti nekilnojamąjį turtą pardavimui Zambijoje, turint pakankamai platų pasirinkimą ir įvairių tipų savybes.

Po sostinės tiems, kurie domisi investicijomis į parduotus nekilnojamąjį turtą Zambijoje, galima aplankyti trečią pagal dydį Zambijos miestą Kitvę, kuri savo turtą priskiria vario gavybos veiklai.

Negalima nuvertinti parduodamų nekilnojamojo turto pasiūlymų, kuriuos galima rasti Ndolos mieste, svarbioje Zambijos geležinkelio ir kelių sankryžoje.

Livingstonas yra nedidelis miestelis, kuriame galima rasti modernesnes parduotuves Zambijoje, nes jis yra netoli Harry Mwanga Nkumbula tarptautinio oro uosto.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 34091

Parduoda Ūkio žemė, Zambija, Lusaka, Lusaka, chilanga

53,139.67EUR
Parduoda
Ūkio žemė

28000 m²
2,8 hektaro grynoji žemė Chilangos rajone netoli Makuulio kalno tyrimų centro, priešais Lafarge cemento gamyklą. Kaina usd60,000 neg.
Cod. 17908

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Zambija, Lusaka, Lusaka, Plot 2400, Phase 2, Ndeke Village, Lusaka

265,698.34EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

600 m²
Pusiau atskiras (du butai) gyvenamojo ploto nuosavybė
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB